משרד עורכי דין אריה שורץ

מקרקעין ונדל"ן

נדלן, מקרקעין

"עיר קטנה ואנשים בה מעט", כתב נחום גוטמן על תל אביב של פעם. העיר כבר לא קטנה, והאנשים בה רבים. הגידול המתמיד באוכלוסיה מעלה את הביקוש למקרקעין למגורים,  את הביקוש  לנדל"ן מסחרי, וענף המקרקעין בישראל הולך וגדל כשהוא הופך למתוחכם יותר, והעסקאות שבו הופכות לאורך השנים לריווחיות ומשמעותיות מבחינה כלכלית.

עורכי דין רבים עוסקים בתחומי הנדלן והמקרקעין, והתחרות בו אינה קלה. עם נסיון מקצועי מצטבר של עשרים שנה  אנחנו סבורים שנוכל להציע לכם כמה יתרונות בולטים:

אם אתם עומדים בפני קניית דירה או מכירת דירה, אנחנו יכולים לתת לכם שרות אישי ומהיר לבדיקת הזכויות, אפשרות הקניה, המיסים שתצטרכו לשלם או תקבלו פטור מתשלומם, עריכת ההסכמים ורישום הזכויות. במקרים בהם אין דבר יוצא דופן אפשר להגיע לחתימת ההסכם בתוך ימים ספורים.

אם יש בבעלותכם קרקע ואתם רוצים לבדוק אפשרות לביצוע עסקת קומבינציה, לא רק שננתח יחד אתכם את האפשרות לעשות זאת אלא נוכל לקשר אתכם עם לקוחותינו בתחום ההנדסה, הבניה והפיקוח, ולהציע לכם יתרון של עבודה עם קבלנים מוכרים ואמינים.

ועדי בתים משותפים השוקלים שיפוץ לפי הוראות תמ"א 38 ימצאו אצלנו ידע רב שיעזור להם לקבל החלטות נכונות ולהפיק את המירב עבוד הדיירים ובעלי הדירות.

בעלי קרקעות חקלאיות או חסרות ייעוד יוכלו לקבל אצלנו יעוץ בדבר האפשרות לשנות את היעוד ולהפיק תועלת כלכלית גדולה יותר מהקרקע שבבעלותם.

הכנו עבורכם מידע מרוכז בנושאים אלו – הכנסו לקרוא, ואחר כך התקשרו אלינו לקבוע פגישה. נשמח לשמוע את הפרטים ולתת לכם ייעוץ ראשוני ללא כל התחייבות מצדכם.