משרד עורכי דין אריה שורץ

משרד עו"ד אריה שורץ - שירותים משפטיים

משרד עורכי דין אריה שורץ הוקם לפני כחמש עשרה שנה, ועוסק מאז בתחומי המשפט האזרחי השונים.
אנו מתמחים בייצוג לקוחות בתחום העסקי והפרטי, עסקאות מקרקעין, ניהול הליכים בערכאות שונות, הסדרי נושים עם בנקים ועסקאות מסחריות בישראל ובחו"ל בהיקפים גדולים. אני מלווים חברות ושותפויות, מנהלים תיקי עיזבון, עורכים צוואות, מנהלים תיקי אפוטרופסות. אנו מייצגים חייבים מול בנקים.

ליטיגציה

ניהול הליכים בערכאות שיפוטיות

לעיתים אין ברירה, ואתם נאלצים לנהל הליכים משפטיים. בין אם הוגשה נגדכם תביעה ובין אם אתם נאלצים לעמוד על זכויותיכם ולתבוע אותן – אנחנו כאן לשרותכם. נסיון מקצועי מצטבר של מעל עשרים שנה ולמעלה מאלף תיקים, הופעות בכל בתי המשפט (שלום, מחוזי, עליון, עבודה, משפחה ואחרים) מאפשרים לנו להבטיח לכם ייצוג ראוי. איננו מקבלים כל תיק אלא רק כאלו שבהם אנו מאמינים כי ללקוח יש סיכוי טוב לזכות. במקרים מסויימים נבטא את האמון בלקוח בקביעת חלק משכר הטרחה על פי תוצאות ההליך.

עסקים וחברות

ליווי משפטי של עסקים וחברות

החל משלב הקמתו של עסק חדש ועד שלבי סגירתו זקוק כל עסק ליועץ משפטי. אתם, כלקוחות עסקיים, מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה, קטנה כגדולה, בלי לחשוש שתקבלו חשבון גדול. כל שאלה שתשאלו בזמן  תחסוך לכם הוצאות רבות בעתיד. כיוון שבעינינו טובת הלקוח תמיד בראש סדר העדיפויות, אתם מוזמנים לקבל אצלנו יעוץ עסקי – משפטי שוטף, בדיוק כמו רפואה מונעת ובדיקה תקופתית אצל הרופא. פנו אלינו ונבנה יחד את צורת ההתקשרות כך שתרגישו בנוח להתקשר בכל עת ולקבל כיסוי משפטי מלא.

עורכי דין מקרקעין

מקרקעין ונדל"ן

אתם עומדים לקנות דירה, למכור בית, או ירשתם נכס מקרקעין ואינכם יודעים כיצד לממשו בדרך הטובה ביותר. אנחנו מעמידים לרשותכם את הנסיון המקצועי שלנו ואת הקשרים המקצועיים שלנו עם אנשי מקצוע אחרים – מהנדסים, שמאים, קבלנים, מהנדסים ומפקחים, על מנת לתת לכם את כל הפתרונות. פנו אלינו עם הפרטים, ונוכל לתת לכם הצעה מקצועית הן לגבי הפתרון הרצוי והן לגבי העלויות הצפויות. איננו גובים שכר טרחה עבור היעוץ הראשון, וכל עוד לא החלטתם לבחור בנו לביצוע העיסקה עצמה.

צוואה

צוואות וירושות

כי מעפר באנו ואל עפר נשוב. כל אחד מאיתנו נתקל בצורך להתמודד עם פטירה של קרוב או בצורך לדאוג לבני המשפחה לאחר מותנו. במקרים מסויימים, כמו במקרה של הורים לילדים עם צרכים מיוחדים, יש צורך במומחיות ונסיון חיים על מנת לפתור לא רק בעיות משפטיות אלא גם צרכים משפחתיים מסובכים. אל תנסו להתמודד לבד עם הצדדים המשפטיים של אובדן ומוות. פנו אלינו כדי שנוכל לחלוק עמכם את הידע והנסיון הרב שצברנו בתחום זה.