משרד עורכי דין אריה שורץ

עסקים וחברות

עסקים וחברות

התחום העיסקי הוא אחד מתחומי ההתמחות של משרד עורכי דין אריה שורץ. הקמת חברות, שותפויות ועסקים, עריכת הסכמים שונים, ליווי צמוד לאורך תקופת ההקמה ולאחריה – כאשר העסק כבר עובד וזקוק מעת לעת לייעוץ משפטי שוטף, ובנוסף לכל אלה – ליווי וייעוץ של עסקים שכשלו, עומדים בפני פירוק וסגירה, מכירת נכסים וחלוקתם בין בעלי העסק או נושיו, הגנה על בעלי המניות והמנהלים באופן אישי, כל אלה הם תחום עיסוק מרכזי שלנו.

רשימת לקוחותינו העסקיים ארוכה, ומסיבות ברורות איננו מעלים אותה כאן. נאמר רק שבין לקוחות המשרד עד היום אפשר למצוא בנקים, חברות הנדסה והי-טק, חברות ייעוץ, מפעלים יצרניים, חברות ועסקים מישראל, אוסטרליה, דרום אפריקה, הולנד, אנגליה, גרמניה ארה"ב וקנדה.

בנוסף לשרותים הרגילים שתוכלו לקבל אצלנו, אנחנו עוסקים גם בתחום ייחודי – ניהול סיכונים משפטיים. תחום זה הוא כלי עזר ניהולי רב עצמה לעסקים, בעיקר בזמנים שבהם חשוב לשמור על רמת תחרותיות גבוהה ולהקטין עד כמה שניתן את ההוצאות הצפויות.

לא פעם קרה שקישרנו לקוחות שונים בקשרים עסקיים ביניהם, ואנחנו משתדלים לעשות שימוש במאגר הקשרים העסקיים שלנו בארץ ובעולם לטובת הלקוחות. אחרי הכל, במקרים כאלה אנחנו יודעים  מראש מי יהיו עורכי הדין שתבחרו בהם לעריכת ההסכמים המשותפים.

הכנסו לקרוא על הקמת חברה, הסכם שותפות עסקית, פירוק חברה, פשיטת רגל וגביית חובות. אנחנו משוכנעים שתמצאו תשובות ראשונות לשאלותיכם. אל תשכחו לקרוא גם על ניהול הסיכונים המשפטיים.

אחרי שתקראו, נשמח לקבל מכם מייל או טלפון, ולקבוע פגישה. תוכלו לספר לנו על העסק שאתם מנהלים או עומדים לנהל, ואנחנו נספר לכם על כל הדרכים בהם נוכל להיות לכם לעזר.